Jac Thijssen vecht tegen vergunning voor veertien appartementen in Maarheeze

25 feb , 10:40 Nieuws
image 1 66c472de9d9c0

Jac Thijssen strijdt tegen vergunning voor veertien appartementen

Jac Thijssen uit Ommel werd verrast door het nieuws dat de gemeente Cranendonck een vergunning heeft verleend voor de bouw van veertien appartementen achter de Stationsstraat in Maarheeze. Thijssen, eigenaar van vastgoed in de omgeving, heeft geen bezwaar gemaakt en staat nu voor een uitdaging bij de Raad van State.

Impact van de onherroepelijke vergunning

De rechter Aaldert ten Veen heeft Thijssen op de hoogte gesteld van de situatie, waarin de vergunning onherroepelijk is geworden vanwege gemiste bezwaarprocedures. Hierdoor lijkt de zaak van Thijssen aanzienlijk te zijn verzwakt.

Plannen van ontwikkelaar Nic Verbeek

Ontwikkelaar Nic Verbeek is van plan twee appartementengebouwen te bouwen op de locatie van Kiggen en Iwah. Hoewel de plannen al zeven jaar geleden zijn gemaakt, staan Thijssen en Verbeek nu tegenover elkaar in deze juridische strijd.

Zorgen van Thijssen

Thijssen maakt zich zorgen om de veranderingen die de nieuwe appartementen met zich meebrengen, waaronder het verlies van parkeergelegenheid voor zijn huurders en de bedreiging van beeldbepalende bomen op het terrein.

Lees ook: Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan! Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren. Ja, ik wil gratis onbeperkt toegang